Novinky

Mezinárodní veletrh Mining Industry Expo 2018

20.11.2018

III. ročník mezinárodního veletrhu MINING INDUSTRY EXPO.

Ve dnech 6. - 8. listopadu 2018 se v rámci Mezinárodního fóra "Palivový a energetický komplex Ukrajiny: Současnost a budoucnost" uskutečnila hlavní událost uhelného a těžebního průmyslu Ukrajiny - III. ročník mezinárodního veletrhu MINING INDUSTRY EXPO.

Letos na výstavě představilo 111 vystavovatelů z 8 zemí moderní zařízení pro těžbu a zpracování nerostných surovin, vrtací nástroje, hydraulické zařízení, dopravníky, kompresorové zařízení, řízení a měření, automatizační zařízení a systémy.

Veletrh pokryl celkovou výstavní plochu cca 10.000 m2, celkový počet obchodních návštěvníků činil 7.000 a my jsme byli u toho!

Oslavy 85. výročí založení Dolu Tomáš

31.08.2018

T Machinery a.s. zve širokou veřejnost na slavnost pořádanou při příležitosti oslav 85. výročí založení dolu Tomáš

Kdy: 7. 9. 2018

Kde: letní parket Spolkového domu Ratíškovice

Program

  • 16:00 - 18:00 Zábavné odpoledne pro děti, exhibice jezdců BMX, Cimbálová muzika - VSTUP ZDARMA, Košt vína - 100 Kč
  • od 18:00 Spirituál kvintet, Markéta Konvičková, DJ Luděk Ptáček - vstupné v předprodeji 300 Kč, na místě 350 Kč

Předprodej vstupenek od 13.8.2018 na recepci T Machinery a.s. v pracovní dny 8:00 - 15:00

 

 

 

Důlní stroj pro těžbu soli MB900

22.02.2018

T Machinery - důlní stroj

Váží sto deset tun a k jeho obsluze jsou potřeba alespoň dva lidé, těží sůl a čeká ho cesta do Ruska. Řeč je o těžebním kombajnu, který na zakázku vyrobili v Ratíškovicích na Hodonínsku. Práce na něm trvala jeden rok, další rok a půl zabraly vývoj a zkoušky prototypu. V polovině února zamíří k cílovému zákazníkovi, ruské firmě Uralkali, která se zaměřuje na těžbu draselné soli.

“Důlní stroj je svou velikostí ojedinělý v celé Evropě, v Česku se větší stroj nevyrobil,” říká generální ředitel, Ing. Zdeněk Gajdík, ředitel firmy T Machinery, která zakázku zhotovila. Na délku měří kombajn dvanáct metrů, na výšku má tři a na šířku pět metrů. Jeden člověk obsluhuje samotný kombajn, druhý je pak potřeba k příslušenství stroje. Větší stroje se používají jen k odlišnému,  povrchovému,  způsobu těžby. Vyrábějí je na Sokolovsku.

Z podzemí má stroj dolovat hlavně draselnou sůl, ale jde využít na těžbu karnalitu, potaše, sádrovce i fluoritu. “Těžba je podzemní. Hydraulicky ovládaný pásový podvozek se posouvá pomocí soustavy sbíjecích orgánů s noži do materiálu,” popsal dobývání soli pan Gajdík.

Pro ratíškovickou firmu je to neobvyklá zakázka. Zabývá se zejména dobývacími stroji na uhlí. Tam,  kde nyní sídlí, totiž před více než osmdesáti lety založil zlínský podnikatel Tomáš Baťa uhelný důl. Aktivně se tu těžilo až do roku 1952. Ještě ve čtyřicátých letech se z dolu vyváželo až tisíc tun uhlí za den. Po skončení těžby se pak povrchové zařízení dolu Tomáš změnilo v závody, některé firmy do svého názvu převzaly i symbolické “T” a specializaci na uhlí různými způsoby převzali.

T Machinery reaguje na trendy těžby i jiných nerostů než uhlí, jako například právě draselných solí, které jako hnojiva a vstupní surovina do chemického průmyslu zažívají renesanci. Například v Kanadě v Saskatchewanu doly na „potaš“ patří mezi nejbohatší průmyslové odvětví. “Exportujeme, našimi největšími odbytišti jsou uhelné doly v Rusku a na Ukrajině. Snažíme se ale orientovat i na jiné zdroje, těžba soli se uhlí v mnohém podobá a technologie mohou být použité nejen v uhelných dolech” dokládá pan Zdeněk Gajdík. Do budoucna se chtějí zaměřit i na jiné nerosty.

Kombajn z Ratíškovic má ještě jedno specifikum. Pro území České republiky totiž těží nezvyklou metodou chodbicování v lávkách. Do dnešních dnů se takováto technologie pro solné doly v ČR nepoužívala a je tedy výsledkem práce a důvtipu konstruktérů z Ratíškovic. 

Kolos si firma cení asi na šedesát milionů korun. K cílovému majiteli do Ruska zamíří po částech. “K zákazníkovi kombajn dopravíme kamiony, můžeme ho demontovat na menší uzly, které neváží víc než osm tun,” vysvětlil pan Gajdík.

Ratíškovická společnost, která zaměstnává asi dvě stovky lidí, nedávno oslavila patnáct let. Její zaměstnanci jsou schopni těžební komplexy sami navrhnout, vyrobit, dodat a spustit do provozu. Jejich další stroje mohou těžaři využívat v rizikovějších podmínkách, jako je například oblast s vyšší pravděpodobností výbuchu nebo v horších klimatických podmínkách. V dolech totiž musí stroje často pracovat ve vysoké koncentraci uhelného prachu, vlhkosti nebo v prostředí výbušného plynu metanu.

 

T Machinery a.s. z médií: 

 

http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/t-machinery-vyrobila-vice-nez-100-tun-tezky-stroj/1587916

https://brno.idnes.cz/obri-tezebni-kombajn-t-machinery-ratiskovice-sul-rusko-pie-/brno-zpravy.aspx?c=A180209_382012_brno-zpravy_krut

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/318281381990219-udalosti-v-regionech

stopáž 18:32   Příspěvek Unikátní důlní stroj

 

A pak tady

http://tn.nova.cz/clanek/televizni-noviny/televizni-noviny-14-2-3.html

stopáž 26:30

 

 

Snížení energetické náročnosti ve výrobním areálu společnosti T Machinery a.s.

27.09.2017

Dětský den 2017

24.07.2017

Dne 17. června 2017 pořádala T Machinery a.s. spolu s RC Bambino dětský den, který je již tradiční akcí s hojnou účastí.
Pro děti bylo připravené dopoledne plné her, soutěží a zábavy. Rodiče si mohli prohlédnout výrobní prostory nové haly a projet si dráhu po areálu firmy na kolech či kolečkových bruslích. Nechyběl ani tradiční skákací hrad, malování na obličej či tvorba balónků. Příjemné posezení nabízelo také opékání špekáčků u táboráku nebo ve firemní restauraci U Tomáše.
Těšíme se na Vás za rok opět na viděnou.

 

T Machinery a.s. vystavuje v Národním technickém muzeu v Praze

24.07.2017

Společnost T Machinery a.s. podporuje kulturní organizace a instituce. V roce 2013 věnovala Národnímu technickému muzeu v Praze do nové expozice hornictví důlní kombajn MB 280 E s mechanizovanou výztuží a hřeblovým porubovým dopravníkem pro těžbu uhelných slojí o nízké mocnosti. Tímto darem Národní technické muzeum získalo unikátní exponát, moderní dobývací stroj. V žádné podobné expozici na světě není vystavována moderní důlní technika dnešních dnů. Kromě podpory vzdělání technických oborů tak společnost získala unikátní reprezentativní prostor v hlavním městě, kde stroj může důstojně předvádět svým zákazníkům a partnerům.

T Machinery a.s. získala certifikát CZECH TOP 100

24.07.2017

T Machinery a.s. získala v rámci hodnocení CZECH TOP 100 skóringové ocenění Czech Stability Award a zařadila se tak mezi nejstabilnější firmy v České republice.

Firemní žáci

03.05.2017

Firemní žáci

Vážíme si studentů a učňů jako svých budoucích zaměstnanců, proto jsme se zapojili ve spolupráci se Střední průmyslovou školou a obchodní akademií Uherský Brod do projektu "Firemní žáci".

Podporujeme učební obory: obráběč kovů, nástrojař, strojní mechanik, elektrikář a studijní obory zaměřené na konstrukci a technologii ve strojírenství a elektrotechnice.

Tento projekt nabízí studentům různé výhody:

- Oborová stipendia

- Možnost praktického vyučování ve firmě

- Prospěchová stipendia

- Možnost letních placených brigád

- Praxe, stáže, aktivní účast na firemních projektech

- Příspěvek na stravování

- Garance pracovního místa po ukončení školy

Více informací:

Personální oddělení T Machinery a.s.

M. Kotásková

Mob.: + 420 725 862 968

Burza práce Brno 2017

02.05.2017

19. 4. 2017 proběhla burza práce v Brně, kde jsme hledali nové zaměstnance např. na pozice zámečník/ce, elektromechanik/čka, CNC obráběč.

Všechny volné pozice naleznete v nabídce zaměstnání.

Job Day Hodonín

02.05.2017

Dne 10. 4. 2017 se firma T Machinery a.s. zúčastnila veletrhu Job Day v Hodoníně, 19. 4. 2017 burzy práce v Brně.

Měli jsme zájem o nové zaměstnance, např. svářecí technolog/žka, konstrukrér/ka, obráběč/ka CNC.

Všechny volné pozice naleznete v nabídce zaměstnání.

Ples T Machinery a.s. 2017

11.02.2017Šachta Butovskaja

01.08.2016

V srpnu roku 2016 byl uveden do provozu kombajn MB 410E na šachtě Butovskaja, ruská federace.

 

 

 

Modifikační stanice asfaltu

09.05.2016

Dne 9. 5. 2016 byla uvedena do provozu modifikační stanice asfaltu, kterou lze využít při opravách vozovek.HORNICKÉ SETKÁNÍ 2015

02.09.2015

Hornické občanské sdružení lignitového revíru zve všechny horníky, pracovníky hornických provozů, hornické důchodce, bývalé zaměstnance JLD a jejich přátele na 10. Hornické setkání, které se uskuteční v pátek 11. září 2015 v Kulturním domě v Dubňanech.  

Slavnostní zahájení v sále Kulturního domu začne v 15:00 hod. Od 16té hodiny bude probíhat beseda všech účastníků. V průběhu besedy bude podáváno občerstvení zajištěné pořadateli i přinesené návštěvníky.  Setkání bude doprovázeno živou hudbou. K účasti na akci se vztahuje členský účastnický příspěvek 50 Kč.

 

ZDAŘ BŮH!

 

 

UGOL ROSSII & MINING, NOVOKUZNĚCK, RUSKÁ FEDERACE

08.06.2015

Firma T Machinery a.s. se stejně jako v minulých letech zúčastnila mezinárodního hornického veletrhu UGOL ROSSII & MINING, který patří mezi nejvýznamnější veletrhy v Rusku. Letošního 22. ročníku, konajícího se ve dnech 2. - 5. června 2015, se zúčastnilo více než 750 firem z 25 zemí. MPO - ve spolupráci s CDT a realizátorem - připravilo pro české vystavovatele společenská setkání českých a zahraničních hostů.

Obchodní partneři T Machinery měli spolu s potenciálními klienty možnost schůzky s generálním ředitelem společnosti Ing. Zdeňkem Gajdíkem, technickým ředitelem Ing. Jiřím Gajdíkem a obchodním ředitelem Alešem Mildem. Na jednotlivých obchodních jednáních byla prezentována těžební a dobývací technika, přičemž byly představeny také nové technologie. Účast T Machinery a.s. na veletrhu přinesla možnost vyhledat nové obchodní příležitosti a navázat zajímavé kontakty.

 

 

Dětský den 2015

01.06.2015

Tradice se mají dodržovat, ale nejen proto jsme jako obvykle připravili na poslední květnovou sobotu tradiční Dětský den pořádaný pro děti zaměstnanců společnosti T Machinery a.s. a široké okolí. Velikým strašákem pro nás bylo počasí, ale i tentokrát nám štěstí přálo a zvládli jsme to bez dešťových kapek.

Sešli jsme se v areálu FK Baník Ratíškovice, kde jsme ve spolupráci s RC Bambino připravili pro děti spoustu aktivit, soutěží a her. Zajímavým bodem programu byla i kresba na obličej, vystoupení gymnastek SK Baník Ratíškovice a agility klubu Lucky dogs Ratíškovice. Nechyběla trampolína, skákací hrad a nezapomnělo se ani na tradiční táborák, u kterého si mohly děti opéct špekáček. Atmosféru celé akce potrhl DJ Boeing se svým hudebním doprovodem.

Důkazem toho, že se akce opět vydařila, byla účast dětí, kterých přišlo v doprovodu rodičů, prarodičů a známých přes dvě stě. 

Tímto děkuji za všechny organizátory a těšíme se za rok opět na viděnou.

 

Vypracovala: Bc. Iveta Krakovičová

 

 

MINEX 2015, IZMIR, TURECKO

28.05.2015

Ve dnech od 14. do 16. května 2015 se v Tureckém městě Izmir konal 6. ročník mezinárodního veletrhu dobývací techniky - MINEX 2015, kterého se zúčastnili také zástupci společnosti T Machinery a.s. Oficiální účast České republiky na výstavě byla organizována Ministerstvem obchodu a průmyslu. Na veletrhu vystavovalo celkem 12 českých vystavovatelů. Největší turecké výstaviště Fuar Izmir navštívilo několik tisíc návštěvníků. Vystavovatelé měli možnost sjednat si jednání jak s tureckými partnery, tak i s ostatními návštěvníky akce.

T Machinery a.s. v Izmiru prezentovala především dobývací techniku, mezi kterou patří dobývací kombajny, mechanizované výztuže, pásové a hřeblové dopravníky a příslušné elektrozařízení. Potenciálním zákazníkům byly prezentovány také volné kapacity v oblasti výrobních technologiích, zejména obrábění součástí, svařování, frézování, kalení apod.

 

 

4. reprezentační ples TM – dozvuky

02.03.2015

Dne 21. února 2015 se v prostorách ZŠ Ratíškovice konal již 4. ročník reprezentačního plesu T Machinery a.s.  Společenskou událost doprovázela svým hraním a zpěvem skupina Velvet a cimbálová muzika v podání CM Javor.

Hosté měli možnost ochutnat kvalitní vína především od jihomoravských vinohradníků a zhlédnout ukázky latinskoamerických tanců, o které se postarali mladí profesionálové Veronika Padalíková a Tomáš Hromek.

Firma T Machinery a.s. si pro účastníky plesu připravila také zábavné fotografování s maskami. Vrcholem večera bylo vyhlašování a předávání bohaté tomboly.

Za všechny poskytnuté ceny bychom rádi všem dárcům upřímně poděkovali.

Fotografie z průběhu 4. reprezentačního plesu TM naleznete na adrese: http://jisu68.rajce.idnes.cz/Ples_TMachinery_21.2.2015/

 

 

4. reprezentační ples T Machinery a.s.

02.02.2015

Firma T Machinery a.s. zve všechny příznivce zábavy na 4. reprezentační ples, který se bude konat v sobotu 21. února 2015 od 20:00 hod v tělocvičně ZŠ v Ratíškovicích. K tanci a poslechu zahraje skupina Velvet a CM Javor. V průběhu večera budete mít možnost ochutnat vybraná vína či se zúčastnit slosování tomboly. 

Předprodej vstupenek bude probíhat každou středu od 4. 2. 2015 od 15:00 hod do 16:00 hod v restauraci U Tomáše (Baťovka 502, Ratíškovice).

Cena vstupného: 150 Kč

Těšíme se na Vaši společnost!

 

Ugol Rosii & Mining Novokuzněck

13.06.2014

Firma T Machinery a.s. se zúčastnila hornického veletrhu Ugol Rosii & Mining, který se uskutečnil 3.6. - 6.6.2014             v ruském Novokuzněcku. Společná účast českých firem byla realizována s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Společnost T Machinery a.s. je v "Kuzbassu" vnímána jako spolehlivý dodavatel důlní techniky, poskytující jak servisní, tak i obchodní služby. Své zařízení do tohoto regionu firma T Machinery a.s. dodává více než 10 let. Proto o jednání na veletrhu nebyla nouze, a to jak s dlouhodobými partnery, tak i s novými zákazníky. Během veletrhu se uskutečnilo téměř 70 jednání, která se týkala jak stávajících obchodně - dodavatelských vztahů, tak i vztahů budoucích. Potenciálním zákazníkům, v rámci prezentace nových výrobků, byly prezentovány technické a technologické možnosti naší firmy.

 

Vypracovala: Ing. Aufová

 

 

Dětský den 2014

03.06.2014

Dětský den pořádaný T Machinery a.s., spolu s odborovou organizací a RC Bambino, se stal již tradiční a vyhledávanou akcí. Pro děti bylo opět přichystáno dopoledne pné soutěží, her a zábavy. Kromě nafukovacího hradu a trampolíny si děti mohly vyzkoušet střílení ze vzduchovky, chůzi na chůdách a spoustu dalších her. Pro holčičky i kluky bylo i letos velmi přitažlivé malování na obličej. Úsměvy a jiskřičky v očích dětí jsou pro nás důkazem spokojenosti a výzvou do dalšího ročníku.

 

 

 

MINING VIETNAM 2014

14.03.2014

Ve dnech 11. – 13. 3. 2014 se uskutečnil v Hanoji mezinárodní veletrh důlní techniky MINING VIETNAM 2014. Česká oficiální účast byla organizována pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, kde se spolu s asociací Česká dobývací technika osobně prezentovalo třináct vystavovatelů.

Českou expozici během zahájení poctil svou návštěvou náměstek ministra průmyslu a obchodu Vietnamu Le Duong Quang. V debatě s námi a zástupci českých firem strávil čas  i Tran Xuan Hoa, předseda státní firmy Vinacomin, která je hlavním odběratelem české dobývací techniky. Čelní představitele zaujal funkční model porubu, který naše firma pro tuto událost do Vietnamu přivezla. Společnost T Machinery  na centrále Vinacomin  jednala  na téma možností spolupráce  a technologických možností výroby.  Na  samotném veletrhu pak proběhla spoustu dílčích jednání.           T Machinery na veletrhu zastupoval technický ředitel Ing. Jiří Gajdík.  

 

 

IME 2014 Indie

18.02.2014

INTERNATIONAL MINING IME 2014, KOLKATA, INDIA

T Machinery a.s byla  součástí expozice České republiky na  mezinárodním veletrhu IME 2014 na výstavišti Salt Lake Stadium v Kolkatě ve dnech 13. až 16. února 2014. Společnost se zúčastnila mimo jiné prezentace ve společnosti  COAL INDIA společně s vedoucím obchodně ekonomického úseku Ing, Jiřím Janíčkem ze Zastupitelského úřadu ČR v Dilií, který toto setkání zprostředkoval.

Rádi jsme přijali pozvání na program, který byl pod záštitou  The Mining Geological and Metallurgical Institute of India a  proběhl dne 14. února. Zde jsme měli možnost konzultovat situaci na trhu  s významnými specialisty z oboru, kteří jsou etablovaní v tomto teritoriu.

 

 

3. Reprezentační ples TM

14.02.2014

3. Reprezentační ples TM

Pořádání plesu T Machinery a.s. se stává tradicí. 14. února 2014 se konal v prostorách ZŠ Ratíškovice již 3. ročník. Hostům i zaměstnancům k tanci a poslechu hrála hudební skupina Notabene a cimbálová muzika Javor. Při předtančení hosté zatleskali žákům ZŠ Ratíškovice i mladým žákovským párům za předvedené ukázky latinsko-amerických tanců. Pro všechny byla připravena bohatá tombola s hodnotnými cenami.

 

 

Český PATRON 2011

12.10.2012

Český PATRON 2011 – 3. místo prestižní ceny v kategorii „Nejlepší zaměstnavatel“

Hospodářská komora České republiky udělila ocenění v rámci prestižní soutěže pro domácí podnikatele Český PATRON 2011. V kategorii „Nejlepší zaměstnavatel“ byla T Machinery  a.s. oceněna na 3 místě. Ocenění na slavnostním večeru převzal osobně generální ředitel  Ing. Zdeněk Gajdík

Soutěž byla vyhlášena v květnu, probíhala do konce září a ve středu 10. října 2012 vyvrcholila slavnostním vyhlášením vítězů. Porota, jmenovaná z řad odborníků, významných osobností podnikatelské sféry v ČR a zástupců vyhlašovatele, zasedala dne 25. září 2012 pod vedením předsedy pana Jiřího Mosera z Price Watterhouse Coopers ČR a vybrala oceněné společnosti v pěti základních kategoriích.

 

 

MINEXPO INTERNATIONAL v Las Vegas

27.09.2012

Firma T Machinery a.s.  jako výrobce dobývacích komplexů pro uhelné hlubinné doly se poprvé ve své  historii zúčastnila ve dnech 24.- 26. září 2012  prestižní mezinárodní výstavy důlní techniky MINEXPO INTERNATIONAL   Las Vegas, USA.  Tato výstava je největší událostí důlní techniky na světě a koná se jednou za čtyři roky.Výrobci   důlní techniky, kteří vlastní příslušné certifikáty k provozování zařízení v tomto náročném oboru nesmí chybět na tomto prestižním podniku.

Letošní  mezinárodní prezentace se zúčastnilo na 1850 výrobců důlní techniky, chemikálií a pomůcek pro důlní činnost ať již povrchovou nebo hlubinnou.

Z významnějších zájemců o důlní zařízení firmy T Machinery a.s. lze vyjmenovat zástupce z teritorií Indie, Austrálie, Mexika a Kolumbie. O naši expozici měli zájem i pedagogové z vysokých škol technického zaměření.

 

 

 

Mise v Kemerovu s ministrem MUDr. Martinem Kubou

23.09.2012

T Machinery a.s. s ministrem MUDr. Martinem Kubou na podnikatelské misi do ruských regionů Kemerovo na jižní Sibiři a Čeljabinsk na jižním Uralu ve dnech 23. – 27. září 2012

Podnikatelskou část delegace doprovázející ministra průmyslu a obchodu ČR Martina Kubu na oficiální návštěvě Ruské federace připravoval Svaz průmyslu a dopravy ČR a Komora pro hospodářské styky se SNS, ve spolupráci s MPO ČR, zastupitelským úřadem v RF a regionálními obchodními a průmyslovými komorami v Kemerovu a Čeljabinsku. 

Rozhodnutím navštívit oblasti Kemerova a Čeljabinska ministr MPO MUDr. Martin Kuba vyšel vstříc českým firmám včetně firmy T Machinery a.s., které žádaly, aby politicky podpořil podnikatelské záměry v regionech, v nichž jsou mimořádně zajímavé obchodní a investiční příležitosti

Dne 25. září 2012 se uskutečnila pro firmy v Kemerovu dvoustranná jednání „byznys – fórum“.

V rámci dvoustranných schůzek se zástupci T Machinery a.s. měli možnost setkat s partnery, jejichž zájmem bylo navázání kontaktů a obchodních vztahů.

 

V Čeljabinsku, kam se mise přemístila ve středu dne 26. Září 2012, zahájil ministr MPO pan MUDr. Martin Kuba program rovněž podnikatelským fórem.

"Je mi ctí, že mohu zahájit fórum, na němž se potkává dosud rekordních téměř dvě stě českých a ruských firem, aby navázaly nebo utužily vzájemné obchodní vztahy,"uvedl pan ministr.

V rámci dvoustranných schůzek se zástupce T Machinery a.s. opět setkal s potencionálními partnery, jejichž zájmem bylo navázání kontaktů a obchodních vztahů.

Všechny dvoustranné schůzky firem připravovali zástupci obchodních a průmyslových komor v Kemerovu a Čeljabinsku. 

Na setkání ministra MPO pana MUDr. Martina Kuby s vedením Kemerovské oblasti a města Kemerovo byla firma T Machinery a.s. velmi pozitivně hodnocena jako spolehlivý dodavatel a partner.

 

 

Hornický den

10.09.2012

8. 9. 2012 pořádala T Machinery Hornický den spojený s dnem otevřených dveří. Hosté a návštěvníci měli možnost si prohlédnout nově rekonstruovanou halu GO, zkušebnu vybudovanou s podporou fondů OPPI, ukázky výrobního programu i robotická, obráběcí centra.

Večer probíhala zábava pro zaměstnance i příznivce hornictví. K tanci a poslechu hrála skupina Prinz, zatančila folklórní skupina Dúbrava. Přítomné děti byly nadšené z ohnivé show historické skupiny Memento mori i z ohňostroje, který korunoval jejich představení. Z bohaté tomboly měli radost všichni výherci.

 

 

Mezinárodní výstava Ugol Rosii & Mining 2012 Doněck

07.09.2012

Firma T Machinery, a.s. ve dnech 4. -7. září  2012 se  úspěšně prezentovala na mezinárodním veletrhu dobývací techniky Ugol Rosii & Mining 2012 v Doněcku na Ukrajině. Tato mezinárodní prezentace je pro firmu T Machinery a.s. naprosto prioritní. Na šachty Západního Dobbassu dodáváme zařízení již řadu let. O jeho významu  pro firmu svědčí její dlouholetá účast na tomto podniku.