Finanční referent/ka

Home / Kariéra / Finanční referent/ka
Specifikace

Specifikace

Pracovní úvazek: Plný úvazek
Směnnost: Jednosměnný provoz
Min. vzdělání: SŠ/VŠ ekonomického směru
Nástup: Ihned
Průměrná mzda v TM na tuto pozici: 29.000,- – 35.000,- Kč/měsíc

Náplň práce:

  • zajišťování a provádění souhrnných činností ve finanční agendě (akreditivy, bankovní záruky, exportní úvěry, pojišťování exportních rizik, zajišťování kurzových rizik, atd.)
  • zabezpečení pojistné ochrany majetku společnosti
  • zpracování krátkodobých finančních a ekonomických plánů včetně jejich rozborů a analýz
  • kalkulační systémy výsledných kalkulací a hodinových sazeb
  • správa IS ERP v oblasti BI a příslušných agend

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • odborná praxe 2 roky
  • práce s PC (Word, Excel. Power point, internet, elektronická pošta)
  • aktivní znalost cizího jazyka (AJ)
  • ŘP sk. B
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, spolehlivost

Výše mzdy bude dohodnuta v uvedeném rozmezí v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče

Pokud Vás naše nabídka zajímá a máte zájem u nás pracovat, zašlete svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji na e-mail: kotaskova@tmachinery.cz, nebo se dále informujte na telefonu

+420 518 391 560, +420 725 862 968

Referenční realizace

Podívejte se na mapu níže - jsou tam vynesené body, kde všude jsme Finanční referent/ka realizovali / dodávali.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář