Konstruktér/ka strojní

Home / Kariéra / Konstruktér/ka strojní
Specifikace

Specifikace

Pracovní úvazek:  Plný úvazek
Směnnost:  Jednosměnný provoz
Min. vzdělání:  Střední odborné (maturita)
Nástup:  Dle dohody
Průměrná mzda v TM na tuto pozici  47.500 Kč/měsíc

Náplň práce:

  • návrhy strojních zařízení (důlní techniky)
  • využívání CAD systémů a CAE nástrojů
  • zpracování výrobní dokumentace včetně kusovníku
  • zodpovědnost za minimalizaci nákladů na konstrukční a výrobní práce
  • příprava podkladů pro další vývoj a návrhy na zlepšení stávajících výrobků
  • tvorba návodů pro provoz a údržbu zařízení
  • zodpovědnost za ověření a spolehlivost konstrukčního návrhu výrobku

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství výhodou
  • praxi na stejné pozici min. 3 roky výhodou
  • znalost důlního prostředí výhodou
  • znalost technologií pro železniční dopravu výhodou
  • znalost 3D CAM systému Solid Works, znalost PDM
  • znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme:

  • odměnu za přesčasovou práci ve výši 45 %
  • příspěvky na stravné

Výše mzdy bude dohodnuta v uvedeném rozmezí v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče

Pokud Vás naše nabídka zajímá a máte zájem u nás pracovat, zašlete svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji na e-mail: kotaskova@tmachinery.cz, nebo se dále informujte na telefonu

+420 518 391 560, +420 725 862 968

Referenční realizace

Podívejte se na mapu níže - jsou tam vynesené body, kde všude jsme Konstruktér/ka strojní realizovali / dodávali.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář