Close

Kompletní řešení

Společnost T Machinery a.s. je významná výrobně – engineeringová firma v oblasti důlní techniky a současně jeden z mála výrobců v České republice, který je schopen navrhnout, vyrobit, dodat a uvést do provozu celý dobývací komplex.

Podporubové zařízení

Zařízení umožňující kontinuální dopravu těživa z porubu na poslední pásový dopravník odtěžovací...

Více informací

Spínací silové systémy

Elektro aparatura pro napájení a ovládání důlních zařízení

Více informací

Mechanizované výztuže

Zařízení pro zajišťování bezpečného pracovního prostoru a provozu v porubech

Více informací

Dobývací kombajny

Stroje pro rozpojování a nakládání těženého nerostu určené do slojí o mocnosti 0,8 m –5...

Více informací

Porubové hřeblové dopravníky

Zařízení pro odtěžení rozpojené suroviny v porubech

Více informací

Naše produkty

Výroba společnosti je zaměřena na důlní dobývací komplexy, které se sestávají z následujících technologických celků:

dobývací kombajny řady MB pro dobývání  ložisek stěnováním a pro dobývání ložisek systémem chodbicování, porubové hřeblové dopravníky C3K navržené pro potřebnou kapacitu porubu, mechanizované hydraulické výztuže včetně jejich ovládání pro zabezpečení vytěžených, podporubové zařízení PZF včetně dopravníku a drtiče, veškeré elektro-příslušenství nutné pro provoz dobývacího komplexu, jako jsou trafostanice, stykačové skříně, frekvenční měniče jakož i zařízení pro monitoring provozu všech komponent dobývacího komplexu.

Naše realizace

Klademe důraz na kvalitu a na spokojenost zákazníka. Při vývoji a výrobě využíváme nejmodernějších technologií, dlouhodobě spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními partnery. Na přání zákazníka navrhneme, vyrobíme, dodáme a zprovozníme přímo na místě požadované zařízení. Na dodané zařízení firma T Machinery a.s. zajišťuje dodávky náhradních dílů, záruční i pozáruční servis, zaškolení obsluhy zařízení v prostorách společnosti, ale i přímo u zákazníka.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář

Novinky

Dětský den 2021

Dne 12.6.2021 společnost T Machinery ve spolupráci s odborovou organizací pořádala v areálu firmy dětský den. Přinášíme Vám pár střípků z tohoto vydařeného odpoledne a děkujeme Všem návštěvníkům za projevenou přízeň.

POZVÁNKA NA DEN DĚTÍ 12.6.2021

Společnost T Machinery a.s. zve širokou veřejnost na dětský den, který se bude konat v areálu firmy v sobotu 12.6. od 13 hodin.

MISE POVRCHOVÉHO DOBÝVÁNÍ NEROSTŮ V KAZACHSTÁNU

Ve dnech 24. - 28. 5. 2021 jsme se účastnili oborové mise českých dodavatelů technologií pro povrchové dobývání do Kazachstánu.

O firmě

Společnost T Machinery a.s. historicky navazuje na tradici výroby v tomto oboru, kdy ve třicátých letech minulého století byla na tomto místě zahájena na Dole Tomáš mechanizovaná těžba lignitu pro energetické potřeby koncernu firmy BAŤA.