Svářecí inženýr (EWE/IWE)

Home / Kariéra / Svářecí inženýr (IWE)
Specifikace

Specifikace

Pracovní úvazek: Plný úvazek
Směnnost: Jednosměnný provoz
Min. vzdělání: Vzdělání VŠ v oboru strojírenství
Nástup: Dle dohody
Průměrná mzda v TM na tuto pozici: 57.500 Kč/měsíc

Náplň práce:

  • dozor nad svářecími procesy
  • posuzování poptávek z hlediska svařování, vypracování WPS a podkladů k WPQR, tvorba technologických postupů, včetně normování, zadávání požadavků na konstrukci, výrobu a nákup materiálu
  • technologická podpora výroby v oblasti svařování
  • stanovování vhodných svařovacích metod a jejich testování
  • kontrola kvality v oblasti sváru (NDT)
  • rozvoj a podílení se na technologických změnách v oblasti svařování
  • zodpovědnost za veškerou dokumentaci týkající se svařování
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce napříč výrobou
  • školení zaměstnanců
  • revize a zlepšování procesů ISO

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání strojního zaměření
  • certifikát EWE/IWE (oprávnění dle normy ČSN EN 15085 a ČD V95/5 – výhodou)
  • praxe na obdobné pozici
  • znalost práce s PC ( Microsoft Office)
  • znalost AJ
  • zkušenosti se svařováním kovů, technologiemi svařování
  • znalost ocelových materiálů a jejich sváření
  • aktivní pracovní nasazení, samostatnost
  • řidičský průkaz sk. B

Výše mzdy bude dohodnuta v uvedeném rozmezí v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče

Pokud Vás naše nabídka zajímá a máte zájem u nás pracovat, zašlete svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji na e-mail: kotaskova@tmachinery.cz, nebo se dále informujte na telefonu

+420 518 391 560, +420 725 862 968

Referenční realizace

Podívejte se na mapu níže - jsou tam vynesené body, kde všude jsme Svářecí inženýr (EWE/IWE) realizovali / dodávali.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář