Vedoucí dílny (MISTR)

Home / Kariéra / Vedoucí dílny (MISTR)
Specifikace

Specifikace

Pracovní úvazek: Plný úvazek
Směnnost: Jednosměnný provoz
Min. vzdělání: Vzdělání SŠ v oboru strojírenství
Nástup: Dle dohody
Průměrná mzda v TM na tuto pozici: 34 tis./měsíc

Náplň práce:

  • organizace průběhu výroby na dílně a realizace výrobních zakázek
  • organizace a řízení výkonu podřízených zaměstnanců
  • zpracování a odvádění výkonů
  • vedení docházky podřízených zaměstnanců
  • kontrolování dodržování pracovní a technologické kázně
  • správa svěřeného majetku

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • znalost práce s PC (Microsoft Office)
  • zkušenosti se svařováním kovů
  • aktivní pracovní nasazení, samostatnost
  • konstruktivní myšlení

Výše mzdy bude dohodnuta v uvedeném rozmezí v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče

Pokud Vás naše nabídka zajímá a máte zájem u nás pracovat, zašlete svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji na e-mail: kotaskova@tmachinery.cz, nebo se dále informujte na telefonu

+420 518 391 560, +420 725 862 968

Referenční realizace

Podívejte se na mapu níže - jsou tam vynesené body, kde všude jsme Vedoucí dílny (MISTR) realizovali / dodávali.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář