Výrobní ředitel

Home / Kariéra / Výrobní ředitel
Specifikace

Specifikace

Pracovní úvazek:  Plný úvazek
Směnnost:  Jednosměnný provoz
Min. vzdělání:  VŠ v oboru strojírenství
Nástup:  Dle dohody
Průměrná mzda v TM na tuto pozici  70.000 – 80.000 Kč/měsíc

Náplň práce:

  • operativní řízení výrobního úseku

  • vedení podřízených, jejich hodnocení a motivace

  • stanovení výrobní strategie firmy

  • plánování, řízení, organizování a kontrola výrobních procesů s cílem dosažení maximální kvality a efektivnosti

  • stanovení a uplatňování infrastrukturálního rozvoje firmy související s majetkem společnosti (nákup, provoz a údržba)

  • operativní řešení vzniklých problémů

  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti

  • komunikace s odběrateli a partnery

  • zahraniční služební cesty

  • pravidelný reporting

 Požadujeme:

  • VŠ vzdělání v oboru strojírenství

  • min. 5 let praxe na obdobné pozici

  • schopnost vést a motivovat tým

  • odpovědnost a cílevědomost

  • organizační schopnosti, přirozená autorita

  • aktivita a schopnost přijímat rozhodnutí

  • loajalita

  • trestní bezúhonnost

  • práce s PC

Výše mzdy bude dohodnuta v uvedeném rozmezí v závislosti na znalostech a zkušenostech uchazeče

Pokud Vás naše nabídka zajímá a máte zájem u nás pracovat, zašlete svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji na e-mail: kotaskova@tmachinery.cz, nebo se dále informujte na telefonu

+420 518 391 560, +420 725 862 968

Referenční realizace

Podívejte se na mapu níže - jsou tam vynesené body, kde všude jsme Výrobní ředitel realizovali / dodávali.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář