Close

Podporubové zařízení na samonosné konstrukci

Home / Důlní produkty / Dobývání ložisek stěnováním / Podporubová zařízení / Podporubové zařízení na samonosné konstrukci
Fotografie
fotka 1
fotka 1
fotka 1
fotka 1
fotka 1
Specifikace
Parametry

Specifikace

Podporubové zařízení na samonosné konstrukci je speciální chodbový hřeblový dopravník. Hřeblový dopravník se skládá z části uložené na počvě a samonosné konstrukce s pohonnou stanicí, která pojíždí po koncové části pásového dopravníku speciální konstrukce. Toto zařízení může být vybaveno kotvením porubového dopravníku a drtičem.

Podporubové zařízení je umístěno v chodbě pod porubem. Řešení přesypu z podporubového dopravníku na pásový v délce až 12 metrů snižuje četnost nutných pomocných prací (zkracování pásového dopravníku), čímž výrazně zkracuje přípravné časy. Dalšího zvýšení produktivity je dosahováno umístěním elektrozařízení na speciální rámy podporubového zařízení, kdy je elektrozařízení přesouváno společně s PZF. Při této sestavě odpadá potřeba instalace závěsné dráhy při zachování výhod současného přesunu zařízení.

Podporubové zařízení je vybaveno přesouvacím zařízením a hydraulickými stojkami pro kotvení zařízení PZF a napínacími válci nosných lan pásových dopravníků.

Vybavení PZF zařízením KPD-F 02 (kotvení porubových dopravníků) vytváří pevné spojení pohonnné stanice porubového hřeblového dopravníku se zařízením PZF. Toto umožňuje přemísťování podporubového dopravníku zároveň s porubovým dopravníkem bez přerušení dobývacích prací (rubání) v porubu.

Parametry

Přepravní kapacita: 700 - 1 000 t/h (podle provedení)
Maximální délka přesypu: 12 m
Instalovaný výkon: 75 - 200 kW
Šířka použitého hřeblového dopravníku: 700 - 800 mm (podle provedení)

Referenční realizace

Podívejte se na mapu níže - jsou tam vynesené body, kde všude jsme Podporubové zařízení na samonosné konstrukci realizovali / dodávali.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář