Close

Přesouvací zařízení

Specifikace
Parametry

Specifikace

Bezřetězové přesouvací zařízení:

Bezřetězové přesouvací zařízení je určeno pro přemísťování pohonných stanic porubových dopravníků, pohonných stanic pluhů nebo jiného technologického zařízení s velkou hmotností.Zařízení se skládá z rámu, západky, dvou hydraulických zvedáků s ovládáním, upevnění a táhel. Přemísťování se provádí takovým způsobem, že zvedáky přes západku táhnou táhla, ke kterým se připevňuje přemísťované zařízení.

Přesouvací zařízení TZ-F:

Přesouvací zařízení TZ-F 1 je určené především pro přemísťování podporubového zařízení, které je zavěšeno na visuté jednokolejné dráze. Zařízení je umístěno za drtičem uhlí a je součástí podporubového zařízení PZF. Skládá se z nosičů, tažných řetězů z průměrem 34 mm, dotahovacích řetězů z průměrem 18 mm, upevňovacího kotvícího rámu s možností bočního ukotvení a ze čtyřech hydraulických válců. Dva slouží pro přemístění podporubového zařízení o šířku záběru dobývacího kombajnu a dva další jsou pro přemísťování upevňovacího rámu. Tažná síla tohoto zařízení je 120 tun.

Pomocné přesouvací zařízení:

Pomocné přesouvací zařízení se připevňuje do záchytů rámů kotvení porubového dopravníku KPD-F 02, přičemž pohon porubového dopravníku může být podélného nebo kolmého provedení. Dvě kotvící patky umožňují upevnění jednotlivých hydraulických stojek ze sklonem 15°. Zařízení vyvíjí maximální tažnou sílu 46 tun. Toto zařízení se používá především pro přemísťování pomocného pohonu porubového dopravníku.

Parametry

  BPZ-F 300 BPZ-F 500  
Tažná síla t 30 50
Hydraulická kapalina   emulze 3-5% Emulzin N  
Tlak hydraulické kapaliny MPa 32 32
Přemístění tažné tyče o jeden krok mm 600 600
Množství zajišťovacích hydaul. stojanů   2 kusy (možnost 2 ks dodatečně)  

Referenční realizace

Podívejte se na mapu níže - jsou tam vynesené body, kde všude jsme Přesouvací zařízení realizovali / dodávali.

Kontaktujte nás

Zanechte na sebe kontakt a přijedeme za Vámi

Zavolejte nám

+420 518 391 511

Napište nám

Použijte kontaktní formulář